29.09.2023 | FLEET MASTER przygotowuje się do sezonowej wymiany opon

W tym roku jesień rozpieszcza nas prawdziwie letnią pogodą. Słońce, wysokie temperatury – można by pomyśleć, że lato zapomniało o kalendarzu pór roku. Taka aura potrafi uśpić czujność kierowców, jednak w zespole FLEET MASTER już trwają intensywne przygotowania do nadchodzącej sezonowej wymiany opon.

Jako FLEET MASTER wiemy, że dla naszych Klientów liczą się szybkie i elastyczne terminy wykonania usługi, bliskość serwisów oraz dostępność opon i felg – zarówno tych zdeponowanych wiosną w naszych magazynach, jak i nowo nabywanych do zakupionych latem pojazdów. Dlatego właśnie już od sierpnia sprawdzamy gotowość naszej sieci blisko 230 serwisów do przyjęcia wzmożonego ruchu. W oparciu o zgromadzone latem dane uzupełniamy stany magazynowe i  przygotowujemy wysyłkę zdeponowanych opon do serwisów, w których użytkownicy obsługiwanych przez nas pojazdów będą pojawiali się w celu wykonania sezonowej wymiany.

Naszą uwagę koncentrujemy na tym, by w momencie rozpoczęcia zimowego sezonu wymiany opon być przygotowanym na każdą ewentualność i zapewnić naszym Klientom sprawną obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.