POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA

oferta

Współpraca z serwisami

Jako FLEET MASTER, ekspert w dziedzinie kompleksowej obsługi ogumienia flot samochodowych, pragniemy zaprosić Państwa do współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasze strategiczne partnerstwo z Grupą LATEX OPONY, wiodącą hurtownią opon w Polsce, oraz wypracowana, długoletnia pozycja rynkowa, połączone z Państwa specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, przyniosą obopólne korzyści i będą fundamentem wieloletniej współpracy.

  • Stabilność i przewidywalność biznesu: Dzięki stałemu zapotrzebowaniu na usługi serwisu ogumienia ze strony naszych klientów, współpraca z nami zapewni Państwu stabilny przypływ zleceń i dochodów.
  • Wsparcie techniczne: Nasi dedykowani opiekunowie oferują szybkie i kompetentne wsparcie serwisów w różnych sytuacjach, a intuicyjny system informatyczny FLEET MASTER zapewnia sprawny przebieg bieżącej współpracy.
  • Czytelne raporty i sprawne rozliczenia: Czyli to, co w biznesie jest najważniejsze.
  • Dostarczamy dostęp do intuicyjnego w obsłudze systemu, w którym każdy właściciel i zarządca serwisu znajdzie najważniejsze informacje o wykonanych usługach i comiesięczne rozliczenia bez minimalnego limitu.
  • Wsparcie marketingowe: Partnerzy FLEET MASTER mogą liczyć na promocję swoich serwisów na nowej stronie internetowej firmy i w wybranych działaniach marketingowych.
  • Dostęp do 250 tysięcy opon w atrakcyjnych cenach: dzięki strategicznemu partnerstwu z Grupą LATEX OPONY zapewniamy naszym Serwisom natychmiastowy dostęp do oferty opon każdego rodzaju, w tym UHP, w wyjątkowych cenach.

W celu poznania naszej oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko