14.12.2023 | Nowy system operacyjny FleetNet do obsługi flot

Trwają ostatnie testy innowacyjnego systemu operacyjnego FleetNet, który zostanie wdrożony przez firmę FLEET MASTER w przyszłym roku. Jest to zaawansowana aplikacja online, dostępna z poziomu każdego komputera, która pomaga koordynować całość działań między użytkownikiem pojazdu, administratorem floty i serwisem, przy wsparciu i nadzorze ze strony firmy FLEET MASTER. Od efektywnej komunikacji między tymi czterema Stronami zależy sprawna obsługa znajdujących się pod opieką FLEET MASTER samochodów i w efekcie, zadowolenie klientów.

FLEET MASTER inwestuje w nowoczesne rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest wspomagania pracy operacyjnej i zwiększenie satysfakcji klientów. Przykładem takiego narzędzia jest nowoczesny system FleetNet, który w jednym miejscu na bieżąco gromadzi i przetwarza dane o pojazdach i ich administratorach, zlecenia serwisowe i informacje dotyczące magazynowania opon. Każde zgłoszenie, naprawa czy zakup związany z eksploatacją samochodu są zaciągane do systemu w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie to przyspieszy proces obsługi klientów, pozwoli też na wydajniejsze zarządzanie zleceniami oraz depozytami opon, obsługę logistyczną relokacji i nadzór nad jej realizacją.

Dzięki systemowi FleetNet administrator floty będzie miał zapewniony stały dostęp do najbardziej aktualnych informacji i generowanych na ich podstawie licznych raportów, obejmujących:

  • raport zleceń serwisowych,
  • zestawienie kosztów dla poszczególnych kontrahentów,
  • raport pojazdów danej floty,
  • raport depozytów opon,
  • raport relokacji depozytów,
  • raport umówionych wizyt serwisowych.

System ułatwi codzienną pracę partnerskim serwisom firmy FLEET MASTER, automatyzując proces tworzenia zleceń, ich raportowania i comiesięcznego rozliczania. FleetNet zapewni też pracownikom warsztatów dostęp do wszystkich danych serwisowanych pojazdów i ich historii, zgromadzonych w jednym miejscu, a także do raportu posiadanych depozytów opon. Wszystkie informacje będą wyświetlane na czytelnym panelu głównym systemu. Dalszy rozwój systemu pozwoli także na kontrolę oraz potwierdzanie wizyt umówionych przez użytkowników pojazdów.

System FleetNet to unikatowe rozwiązanie w branży operatorów ogumienia flot samochodów, które wyróżnia FLEET MASTER na tle konkurencji. Jego obsługa będzie niezwykle intuicyjna i skuteczna, co przełoży się na zadowolenie użytkowników. W celu poznania szczegółów zapraszamy do zapoznania się z ofertą FLEET MASTER.