poznajmy się

Kim jesteśmy

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie kompleksowej obsługi ogumienia dla flot samochodów osobowych i dostawczych. Jako firma z polskim kapitałem istniejemy na rynku od 2014 roku. Przez lata zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i zbudowaliśmy zaplecze niezbędne do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i doradztwa dla naszych Klientów. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy doskonale znają codzienne potrzeby i wyzwania, z jakimi mierzą się użytkownicy pojazdów. Dzięki temu oferta FLEET MASTER bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach oraz indywidualnym podejściu i trosce o każdego Klienta.

Naszych Klientów – firmy zarówno z branży wynajmu długoterminowego (CFM), leasingu jak i podmioty posiadające własne floty pojazdów – pozyskujemy między innymi dzięki pozytywnym rekomendacjom innych Klientów, którzy doceniają jakość współpracy z firmą FLEET MASTER. Dzięki profesjonalnemu podejściu na każdym etapie współpracy oraz zaufaniu naszych Klientów, obsługujemy ponad 15 tysięcy aut i opiekujemy się blisko 100 tysiącami opon i kół. Dużym atutem w naszej działalności jest własny magazyn, który w razie potrzeby pozwala nam na realizację nawet bardzo złożonych operacji logistycznych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

Dzięki strategicznemu partnerstwu z Grupą LATEX OPONY, jednemu z trzech największych hurtowych dystrybutorów opon w Polsce, możemy zapewnić naszym Klientom wysoki poziom dostępności oraz możliwość skorzystania z bogatej, atrakcyjnej cenowo oferty opon i felg światowych marek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ZALETY

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

fleet_master_o_nas

Pełna opieka w obszarze opon

Przekazując nam obsługę floty,  możesz skupić się na swoim biznesie

Wsparcie ekspertów

Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i znajdujemy najlepsze rozwiązania

Przejrzystość rozliczeń

Klient płaci tylko za wykonaną usługę, bez abonamentu i ukrytych kosztów

Obsługa w całym kraju

Nasza sieć serwisowa obejmuje całą Polskę, aby każdy miał do nas blisko